Партійці Донеччини провели автопробіг до дня визволення Краматорська і Слов’янська: серце Перемоги над ворогом знаходиться на Донбасі

Ввечері, 5 липня, в Краматорську стартував святковий автопробіг «Дякуємо визволителям від російських окупантів», організований Донецькою організацією політичної партії «Європейська Солідарність» на честь шостої річниці визволення Слов’янська та Краматорська від російсько-терористичних військ.

Колона, що налічувала понад 50 автомобілів, відвідала місця боїв, зокрема меморіал, який встановлений на місці блокпосту №5. П’ятого липня 2014 року тут у запеклому бої була знищена одна з колон бойовиків, які намагалися прорватися зі Слов’янська до Краматорська. Патріоти та місцеві мешканці поклали квіти до меморіалу та віддали пошану загиблим захисникам України.

Саме тут, під Слов’янськом і Краматорськом, 6 років тому захисники України дали відсіч російсько-терористичним угрупуванням та звільнили окуповані міста. Саме тут почався наш довгий шлях до Перемоги. Перемоги, яка обов’язково відбудеться! Ми в це віримо й ніколи не здамося!

Слава Україні! Героям слава!

Be the first to comment

Leave a Reply