Ахтем Чийгоз: кримські татари дають урок Зеленському – як чинити опір Путіну

Зеленський має брати приклад з кримських татар, як чинити опір Путіну.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність», в’язень Кремля Ахтем Чийгоз виступаючи на мітингу підтримки п’ятого Президента України Петра Порошенка біля Печерського суду.

«Вчора в Криму була чергова «зачистка», і це помста Путіна за те, що кримські татари чинять опір. Вони не беруть участь ні в яких так званих виборах чи референдумах. Вони не хочуть бути учасниками злочину, який вчиняє Путін. А що робить Зеленський ? Для нього це не приклад, як треба дивитися в очі ворога, тим більше тоді, коли ти в нього є заручником? Він настільки боїться Путіна, що в його очах бачить мир. Ми бачимо кров, ми бачимо репресії, терор, а він бачить мир», – сказав Чийгоз.

«Президент Зеленський, вам з Криму привіт, як треба триматися, не боятися ворога і шість років чинити опір. Ви знову намагається зустрічатися з злочинцем, фашистом 21 століття Путіним, щоб знову подивитися в його очі і як маленьких хлопчик бути таким переляканим. Беріть приклад з наших воїнів, політв’язнів, громадян, які продовжують боротьбу за Україну на окупованих територіях», – додав депутат. 

«Ви своїми перемовинами на міжнародних майданчиках знищили підтримку Україну, зламали основний принцип «Нічого про Україну без України», ви намагаєтеся нівелювати всі наші перемоги за попередні роки, здобуті нашої кров’ю, такі як армія, віра, мова, декомунізація. Ви оточили себе мерзотниками і безхребетними паскудами, які не люблять Україну. Але за все ви будете нести відповідальність. Я проти того, щоб купувати вам квиток до Ростову, тому що за цю неповагу до України треба нести відповідальність тут, перед українцями», – наголосив Чийгоз.

Be the first to comment

Leave a Reply