Андрій Парубій: Зеленський як маріонетка агресора слухняно виконує забаганки по знищенню української опозиції і захисників України

Сценарії по знищенню України пишуть в Кремлі, а слухняний виконавець сидить на Банковій. Зламати ці плани можна, лише об’єднавшись, і тому ми сьогодні під Печерським судом.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій, виступаючи на мітингу підтримки п’ятого Президента України Петра Порошенка біля Печерського суду.

«Такий час, що нам доводиться майже кожного дня бути в судах, аби захистити наших вояків, волонтерів. Вчора був суд, на якому п’ята колона намагається ліквідувати і відмінними закон про мову, який ми ухвалили в попередньому скликанні Верховної Ради. Цей закон один з найбільших здобутків нашої влади і України за останні роки. Але вони намагаються його відмінити.

Ми знаємо хто є автором усіх цих сценаріїв. Немає жодного сумніву, що суди проти волонтерів, АТОшників, мови, Порошенка – всі ці сценарії написані в Москві, в Кремлі. А наш так званий президент Зеленський є лише маріонеткою, яка слухняно виконує ці вказівки з Кремля», – наголосив політик.

І додав: «Ми тут, щоб захистити Україну, ми тут, щоб показати що ми єдині, як і були на Майдані, і під час російської агресії. І те, що тут сьогодні відбувається – це елемент гібридної війни Росії проти України».

Андрій Парубій зауважив, що удари влади Зеленського спрямовані проти воїнів, волонтерів, опозиції і Порошенко.

«Чи чули ви хоч одну справу проти Медведчука, проти Бойка, проти Рабіновича? А беркутівців, які вбивали нас на майдані відправляють до Москви. Всі удари влади сьогодні по Україні, по українській опозиції, по воїнах, по волонтерах, по Порошенкові», – сказав він.

«І ми сьогодні тут всі разом підтверджуємо, що ми єдині у захисті України. Сьогодні ми демонструємо єдність, і сьогодні всі українські демократичні сили мають об’єднатися, бо тільки в єдності наша перемога», – резюмував свій виступ Андрій Парубій.