Порошенко після рішення суду: це важлива перемога, вся країна і весь світ побачили – хто справжня опозиція, кого боїться влада і хто здатний захистити Україну

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко після завершення засідання у Печерському суді подякував своїй команді, народним депутатам з «Європейської Солідарності», всім активістам, а також українцям всього світу, міжнародним партнерам за підтримку і захист демократії та верховенства права в Україні.

«Перша маленька, але надзвичайно важлива наша з вами перемога. Навіть сумнозвісний Печерський суд це злочинне, дріб’язкове, нікчемне подання Офісу Генеральної прокуратури, яке писалося в офісі на Банковій, прийняв рішення залишити без розгляду і повернути назад адресату», – повідомив він про результати судового розгляду.

«Тут захищається демократія в Україні, наш європейський вибір. Тут захищаються від політичних переслідувань наші волонтери, наші добровольці, наші ветерани, наші державники, наші військові, які теж потребують захисту. Наші журналісти, які потребують захисту від наступу на свободу слова», – наголосив Петро Порошенко.

«Ми віримо в нашу перемогу, бо правда з нами. Я не втомлююсь це повторювати. Але сьогодні ми добилися ще одного – дуже важливого результату. Ми не просто перемогли. Вони почали нас боятися. Їхня камарилья перестає виконувати злочинні накази про переслідування опозиції», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».

«Вся країна і весь світ побачили, хто справжня опозиція в державі, кого боїться влада і хто здатний захистити український інтерес і нашу державу. Це є «Європейська Солідарність», – переконаний Петро Порошенко.

«Це – наша потужна команда , яка захистить Україну від зеленої плісняви, від зеленої некомпетентності, від зеленого розчарування. І захистить нашу Армію, Мову, Віру», – наголосив п’ятий Президент України.