Представники місцевих рад виступили на мітингу підтримки Порошенка під Печерським судом

Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук та Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів виступили на мітингу підтримки лідера опозиції, п’ятого Президента України Порошенка під Печерським судом.

«Час, який пройшов з початку каденції шостого президента, дозволяє зробити висновки, що чинна влада стала на шлях  четвертого президента України Віктора Януковича, який вже з перших днів перебування на Банковій організував широкі політичні переслідування лідерів опозиції. Президент Зеленський вже на першому році своєї каденції і очолювана ним влада організувала переслідування п’ятого Президента України, народного депутата, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка», –  сказав на мітингу Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук.

Він наголосив, що вже з перших днів чинна влада почала штампувати пачками кримінальні провадження, в чому їм допомагали соратники Віктора Януковича.

«З приходом на посаду Генерального прокурора Венедіктової взагалі було поставлено питання про арешт Петра Порошенка, і тільки тиск суспільства, політичних діячі Західної Європи та інших країн змусили владу дати вказівку Генпрокурору відступити від свої намірів. Проте вакханалія політичних переслідувань продовжується», – зазначив Овчарук.

«Ми, депутати Тернопільської облради, вимагаємо від чинної влади на чолі з президентом Зеленським припинити політичні переслідування, зосередити свої зусилля на протидії російській агресії, активно відстоювати національні інтереси України на міжнародній арені і нарешті впровадити реальні реформи, спрямовані на розвиток української держави», – зауважив Голова Тернопільської облради.

«Шість років тому ніхто не міг подумати, що будуть переслідування патріотів України, добровольців, волонтерів, військових. А сьогодні ми тут зібралися, щоб не допустити цього реваншу, щоб не дати розчаруватися українцям, а об’єднатися. За нами молоді покоління. Сьогодні каденція шостого президента може увійти в історію як роки великого терору», – додав Овчарук.

«Те, що сьогодні тут відбувається, не має жодного стосунку до правосуддя. Ми вважаємо, що депутати місцевих рад мають дбати про добробут свої містян кожен у своєму місці. Але коли в країні почалися політичні репресії, Київрада не може і не буде мовчати, Київ не може і не буде мовчати. Я хочу звернути увагу центральної влади, що місто Київ завжди задавав тон у місцевому самоврядуванні. Якщо інші місцеві ради підхоплять наше звернення і підтримують його, ми будемо жити в країні без політичних репресій, ми обов’язково переможемо», – заявив Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів.

Be the first to comment

Leave a Reply