П’ята колона посягається на українську державність, але ми переможемо, бо ми сила, яку зараз неможливо роз’єднати – Сергій Таран

Потурання Зеленським агресору призводить до того, що проросійські сили набирають оберти і посягають на символи України. Про це сказав член Президії Центральної Ради партії «Європейська Солідарність» Сергій Таран виступаючи на мітингу на підтримку п’ятого Президента України Петра Порошенка біля Печерського суду.

«Сьогодні сталася важлива подія далеко звідси в Станиці Луганській – невідомі злочинці знищили інсталяцію «Україна», яка стояла прямо на лінії розмежування. Ця інсталяція була зроблена нашими волонтерами і уявіть собі, вона була виготовлена на окупованій території, а потім наші військові встановили це прямо в зоні розмежування. Це була ініціатива волонтерки Наталі Павлівни Журбенко, яка тут зараз», – розповів він.

«Так от Наталья Павлівна любить говорити – ми встановили цю інсталяцію, щоб кожна падлюка, яка дивиться звідти через приціл бачила, на якій землі воно знаходиться. І от сьогодні цю інсталяцію знищили», – додав Таран.

Він наголосив, що ця подія є логічним результатом переслідування захисників України і волонтерів.

«Ця подія символічна, тому що російська п’ята колона наступає на Україну по всіх фронтах: атакують мову в Конституційному суді, сьогодні на цьому ганебному печерному судилищі судять п’ятого Президента Порошенка за те, що він віддав наказ на наступ 6 років тому і ми звільнили 2/3 українських окупованих територій. Сьогодні вони судять волонтерів, ветеранів, музикантів, всіх європейських політиків, які захищають європейський вибір України. Сьогодні вони втовкмачують в голови наших людей принцип «какая разница», тому відбуваються ці ганебні події», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

«А хто цього всього замовник, хто справжній режисер цього? Думаєте режисер сидить в «95 кварталі», режисер цього сидить в Кремлі. Йому не потрібна ніяка Україна, ні наша мова, ні історія. Він хоче замість України зробити територію Малоросія – без роду, племені, минулого і майбутнього. А його посіпаки – ватні слуги тут – виконують ці забаганки. Вони тут будують Малоросію країну без нічого. Вони тут створюють смішний водевіль, хочуть нас з вами перетворити на смішних клоунів, які будуть бігати по різних телеканалах, які керуються з Москви. Але їм це не вдасться, тому що ми з вами тут, тому що до тих пір, поки ми будемо щодня виходити на вулиці і захищати себе, Україна є, була і буде», – додав він.

Крім цього, Сергій Таран повідомив, що Територіальна організація партії «Європейська Солідарність» в місті Києві відновить інсталяцію в Станиці Луганській.

«Сьогодні тут ми об’єднані від Заходу до Сходу від Півночі до Півдня. Поки ми об’єднані ми сила, яку бояться, і в Кремлі, і тут ватні слуги. Все буде Україна», – підсумував він.

Be the first to comment

Leave a Reply