Вони хочуть перекрити можливість Порошенку в світі доносити правду про те, що відбувається на Донбасі і в Криму – Ірина Геращенко про обрання запобіжного заходу Порошенку

Судилище над Порошенком – це спроба заборонити п’ятому Президенту доносити в світі правду про Крим і Донбас та брати активну участь у виборчій кампанії.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко наголосила під час виступу під Печерським судом, де триває акція «Ні – політичним переслідуванням».

«Вони все це роблять для того, аби продовжувати готувати країну до капітуляції, для того, аби Порошенко не міг ці місяці, коли по суті стартує виборча кампанія – поїхати в Черкаси, на Луганщину, на Львівщину, до Полтави, до Вінниці, до Чернівців, де сьогодні, до речі, мав би бути Зеленський, але злякався. Правда, полетів на гелікоптері до Луганщині – сподіваюсь його там зустрінуть», – сказала народний депутат.

Ірина Геращенко наголосила, що своїми дріб’язковими і нікчемними заходами влада Зеленського сподівається зупинити Порошенко, але їм це не вдасться.

«І власне, хочуть перекрити можливість Порошенку в світі доносити правду про те, що відбувається на Донбасі і в Криму. Ось це їхня мета.

Це дрібні люди з дріб’язковим заходами. Весь цей фарс робиться для одного, аби задовольнити забаганку Зеленського про приниження Порошенка, про обрання йому запобіжного заходу. А запобіжний захід потрібен лише для того, аби обмежити його пересування країною і світом», – зауважила народний депутат.

Ірина Геращенко під час свого виступу подякувала усім, хто приїхав з регіонів до Києва, аби підтримати волонтерів, активістів і п’ятого президента  Петра Порошенка.

Be the first to comment

Leave a Reply