На Прикарпатті за сприяння Порошенка придбали будівельні матеріали для відбудови повністю знищеного повінню будинку родини Шовгенюк

Родина Марії Шовгенюк з Чорного Потоку Івано-Франківської області отримає будівельні матеріали від Фонду Порошенка для відновлення будинку після повені 22-24 червня.

Про це повідомляє Івано-Франківський інформаційний ресурс «Курс».

Мешканець села Чорний Потік Василь Василишин зазначив, що будівельні матеріали вже закупили, як тільки буде технічна можливість, вони будуть доставлені родині Шовгенюк.

«За кошти Фонду Порошенка ми придбали газоблоки, арматуру, шифер, цемент і клей. Завтра, якщо спаде рівень води у річці, відвеземо матеріали до будинку пані Марії», – розповідає він.

Крім цього, він повідомив, що односільчани допоможуть їй з будівництвом будинку.

Також в селі Чорний Потік працює важка техніка, що допомагає розчистити русло річки и усунути шкоду завдану зсувами ґрунту.

Нагадуємо, що після візиту в села, які постраждали від повені, п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко на засіданні Погоджувальної Ради закликав владу терміново вжити заходів для ліквідації наслідків повені і допомогти людям, зокрема, розповів і про історію родини Шовгенюк.

«Люди терміново потребують нашої допомоги. Можете собі уявити, що жінка, в якої засипало і зруйнувало будинок, засипало її чоловіка, вони відкопали його з переламаними ногами, отримала пропозицію від влади, щоб вона зафільмувала, що в неї постраждало, написала заявку про те, як саме це доводиться, і вони подумають – як допомогти. Така поведінка влади є абсолютно неприйнятною Бо вона з дітьми залишилася на вулиці, і ми вимушені були застосовувати певні кроки, для того щоб врятувати їх», – наголошує Петро Порошенко.