Ростислав Павленко: Заява Корецького про тиск у справі Порошенка пов’язана з небажанням розділити відповідальність за незаконні дії ДБР

Заява Корецького про тиск у справі Порошенка – це небажання розділити відповідальність за незаконні дії ДБР. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в коментарі Прямому.

«Думаю, що він розуміється в правових питаннях і процесах. Я це оцінюю як небажання розділити відповідальність за незаконні дії. Як людина достатньо професійна, він вирішив піти по громадський захист, щоб показати, що він не готовий переступати закон», – сказав Павленко.

Павленко нагадав, що за словами Корецького керівництво ДБР вимагало продовжувати розслідування так званих справ проти Порошенка попри відсутність складу злочину. «Думаю, саме тому він ухвалив рішення з цього сценарію вийти, щоб самому не нести відповідальність за такі незаконні дії», – додав Павленко.

Депутат також прокоментував ситуацію щодо ризиків арешту телеканалу Прямий, про що також повідомив Олег Корецький.

«Це абсолютно ненормальна ситуація, коли фактично лідер серед інформаційних каналів є під ударом через позицію, яку він транслює, через те, що дає об’єктивний аналіз ситуації в країні,  де йде критика влади. Нас критикували і за менше, і міжнародні колеги, і всередині країни. Ситуація, в якій опинився канал, є абсолютно неприйнятною, тим більше ми чуємо від  людей, які були причетні до слідства, той же Корецький говорить про те, що це абсолютно незаконні дії влади і абсолютно немає складу злочину в будь-яких діях Прямого каналу чи навколо Прямого каналу», – сказав Ростислав Павленко.

«Телеканал Прямий дає об’єктивну інформацію щодо економічної, інформаційної, військової і будь-яких інших форм агресії з боку Росії. Канали, пов’язані з Медведчуком, такого не дають, і ми бачимо, що дедалі більше ознак того, що влада Зеленського перебуває під впливом РФ. У тих, хто чинить спротив агресії Росії влада намагається створити проблеми, а ті, хто лояльні до агресора, у тих проблем не виникає», – зауважив парламентар.

Be the first to comment

Leave a Reply