Ірина Герашенко: «плівки Деркача» – черговий вкид ФСБ і Кремля, який хоче розправитись з Порошенком

Плівками Деркача, фейками, скандалами відволікається увага від брехливих обіцянок і щоденних зашкварів президента Зеленського. А також розмивається відповідальність Путіна за агресію.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко сказала у своєму відео-блозі.

«Хочу нагадати всім, хто зараз кинувся обговорювати черговий вкид КДБ, що за часи президентства Порошенка було звільнено 70 відсотків окупованого Росією Донбасу. Метр за метром ми звільняли нашу територію разом з українською армією. На жаль, за рік президента Зеленського не звільнено жодного сантиметру української землі. Навпаки, українська армія відійшла в глиб.

Я також хочу нагадати, що за рік президенства Зеленського так само гинули наші солдати, більше 100 українських воїнів загинули. Хто в цьому винний? Очевидно, що Путін.

Але сьогодні ми бачимо, що такими вкидами і ефіром намагаються відвести відповідальність від Путіна. Зробити вигляд, що в Україні відбувається громадянський конфлікт, громадянська війна. Що начебто це українська влада почала воювали з Кримом, з Донбасом, і просто забути про те, що захопили і Крим, і Донбас – російські окупаційні війська», – зауважила народний депутат.

Геращенко додала: «За цим очевидно стоїть Кремль, який прагне розправитися з Порошенком і дискредитувати його. Кремль прагне зараз ослабити і українську владу, адже абсолютно зрозуміло, що коли вона ніяк не реагує на подібні вкиди, вона цим послаблюється. Адже хто буде телефонувати наступного разу самому Зеленському, якщо будь-яка розмова, яка чи то відбувалася, чи то не відбувалася, чи то правдива, чи то скомпільована, чи то з Трампом, чи то з Путіним, чи то з Байденом, чи то з Меркель – потім ця закрита розмова стає здобутком усіх. І все це серйозно послаблює не тільки українську владу, а й Україну».

Геращенко підкреслила, що так званими плівками Деркача відволікається увага від брехливих обіцянок Зеленського напередодні виборів.

«Чому мовчить Зеленський? Тому що з цими так званими плівками, з цими штучно створеними фейками і скандалами відволікається увага від самого шостого президента. Цього тижня він ще раз продемонстрував всій країні, що він нікому нічого не винен. І що ніякі його обіцянки не варті виїденого яйця. Згадаймо, про переїзд в Український дім, офіс наразі знаходиться на Банковій. Про продаж президентських літаків, зараз ними літають на відпочинок в Оман. Про те, що не буде кортежів, зараз кортеж збільшився з 5 до 40 машин. Цього тижня також зруйновано міф про те, що він хоче передати всі державні дачі і резиденції – дітям. З розслідування журналістів з’ясувалося, що Зеленський і його родина мешкають вже на державній президентській резиденції, яку він збирався віддавати дітям. І кажуть, що перед переїздом ця резиденція була відремонтована», – відзначила Ірина Геращенко.

Фракція «Європейської Солідарності» готує запит аби дізнатися скільки грошей із державного бюджету було витрачено на ремонт резиденції, де зараз мешкає Зеленський і закликає журналістів також звернути на це увагу, а не на фейки.

«Наша політична сила вже готує відповідний запит, аби дізнатися скільки мільйонів платників податків пішло на цей ремонт, наскільки він був необхідний. Ми переконані, що дороги, лікарні, школи – потребують більшого ремонту і уваги, ніж президентські резиденції, які точно знаходилися не в поганому стані.

І з цього приводу хотілося б почути реакцію журналістів, які всі свої ефіри присвятили плівкам Деркача. Хочу нагадати, що ні Порошенко, ні Деркач сьогодні не є керівниками України. Прізвище президента України сьогодні – Зеленський. Не варто погружали владу в теплу ванну, ми пам’ятаємо чим це закінчується», – резюмувала Геращенко.