Київщину віддали «на відкуп» Коломойському і Палиці, вони будуть тут вирішувати свої питання, – Сюмар

Нардеп Ігор Палиця й олігарх Ігор Коломойський, «граючись» у сильних регіональних лідерів, хочуть отримати більшість в облраді і радах ОТГ Київщини.

Про це в інтерв’ю «Цензор.НЕТ» розповіла нардеп «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

За її словами, зараз вкрай важливо не розколоти країну по лінії: центральна вертикаль влади – місцеве самоврядування.

«Взяти хоча б історію з мером Черкас. Або створення партії мерів, яка теж виникла не випадково, тому що вони бачать загрозу та об’єднуються. Так у нас завжди: об’єднуються завжди перед загрозою чогось. І тут вони бачать загрозу від центральної влади. Загрозу і для децентралізації, і для повноважень місцевого самоврядування… Я працюю в Київській області – і такої кількості кримінальних справ, які зараз порушуються проти мерів міст, що мають рейтинги (для того, щоб загнати їх у партію «Слуга народу») – я давно не пам’ятаю. Та що там, вони самі не пам’ятають», – пояснила Сюмар.

Відповідаючи на запитання, чому ж мери йдуть в партію влади, нардеп заявила: «Тому що їм вже ретельно вибрали партію ті, хто реально розігрує партитуру. Наскільки я розумію, у Київській області це роблять Коломойський з Палицею, «граючись» у сильних регіональних лідерів в «Слузі» і в «За майбутнє» – з метою отримати більшість в облраді і радах ОТГ. І це вже дасть змогу їм «вирішувати свої питання» в регіоні. Які це питання – звісно, точно не політичного характеру. Їхні пріоритети не є секретом; досить запитати на Волині і в Дніпропетровській області. Там в курсі детально, що відбувається, коли вони отримують контроль над регіоном. І область їм відверто віддали «на відкуп».

Джерело: https://censor.net.ua/ua/news/3207798/kyyivschynu_viddaly_na_vidkup_kolomoyiskomu_i_palytsi_vony_budut_tut_vyrishuvaty_svoyi_pytannya_syumar

Be the first to comment

Leave a Reply