Рівненська центральна міська лікарня отримала чергову партію ІФА-тестів від Фонду Порошенка

До Рівненської центральної міської лікарні передали 1000 сучасних ІФА-тестів від Фонду Порошенка. Таку благодійну допомогу від Фонду заклад, який на Рівненщині визначено однією з лікарень першої хвилі для прийому пацієнтів з симптомами коронавірусу, отримав уже вдруге.

У Рівненській центральній міській лікарні в період карантину концентрація хворих на COVID-19 є чи не найвищою в області. Адже там лікують пацієнтів не лише з обласного центру, а й з районів Рівненщини.

«Ми перепрофілювали цілий корпус, і працюємо так вже протягом чотирьох місяців. Лікуємо найважчих хворих з COVID-19, які мають супутні захворювання. Це доволі потужне навантаження, але поки що, на щастя, вдається з ним впоратися. До того ж допомога від Фонду Порошенка для нас зараз дуже важлива ще й тому, що у місті мають відкрити дошкільні навчальні заклади, а перед цим персоналу садочків потрібно обов’язково провести тестування. Завдяки отриманим тестам ми зможемо розпочати проводити такі обстеження вже найближчим часом», – зазначив головний лікар Рівненської ЦМЛ Євген Кучерук.

Тести від Фонду Порошенка доречні й для забезпечення якісного обстеження медперсоналу лікарні. Адже колектив у закладі великий, а обстеження потрібно проводити після кожної перезміни.

«Дослідження з використанням цих тестів відбувається максимально оперативно, тож результат можна отримати за лічені хвилини. Це високоточні швидкі ІФА-тести, і на сьогодні вони є найвищим стандартом для визначення коронавірусної інфекції», – зауважила прихильниця «Європейської Солідарності», голова ГО «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.