У Львові лабораторії отримали високоточні ІФА тести на коронавірус від Фонду Порошенка

Лабораторії Львівського обласного центру громадського здоров’я та Львівського обласного центру крові отримали 2000 високоточних швейцарських ІФА тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19, які були куплені і доставлені в Україну коштом Фонду Порошенка.

Тест-системи передав народний депутат зфракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

Він повідомив, що зараз необхідно збільшити кількість тестувань, і завдяки допомозі Фонду Порошенка це вдасться зробити значно швидше.

«Львів досі залишається проблемним містом у боротьбі з Covid-19. Тому Фонд Петра Порошенка продовжує надавати допомогу. Наразі технічні моделі проведення тестування вже налагоджено і ми поступово довозимо додаткові партії тестів», – сказав він.

Також Олег Синютка наголосив на тому, що депутати від «Європейської Солідарності» в парламенті відстоюватимуть ідею збереження служб крові в Україні як державних підрозділів.

«Служби крові мають бути державними підрозділами. Це наша чітка позиція, тому, що це стратегічне питання безпеки громадян нашої держави», – наголосив народний депутат.

ІФА тести виробництва компанії Roche дають можливість визначити наявність антитіл до коронавірусу. Цей метод є високочутливим і дає точні результати.

Be the first to comment

Leave a Reply