Доповідь ООН щодо порушення прав людини в окупованому Криму шокує – Ірина Фріз

Окупаційна влада Криму не забезпечує дотримання прав людини, незаконно затриманих людей катують у підвалах ФСБ. Про це йдеться в Доповіді Генсека ООН, повідомляє народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз. «Остання доповідь Генерального секретаря ООН щодо Криму доводить, що для окупаційної влади півострову права людини – непотрібний імперії анахронізм», – пише Фріз на своїй сторінці у Facebook.

«Співробітники Федеральної служби безпеки РФ та інших силових органів в Криму катують затриманих задля отримання показання. Окупанти застосовують побиття, удари електричним струмом та удушення. Винних не було покарано. Суди або повністю ігнорували скарги жертв, що пережили катування, або призначали розслідування, які мали формальний характер і завершувались нівелюванням заяв», – повідомляє Ірина Фріз.

«Росія не виконує свої міжнародні зобов’язання як країна – окупант», – констатує Ірина Фріз.

«Ми будемо продовжувати нашу боротьбу за повернення анексованого Криму на всіх міжнародних площадках. Для «Європейської Солідарності» є пріоритетом захист прав та свобод українців, кримських татар та всіх хто потерпає від утисків, переслідувань та свавілля російської влади в Криму», – наголосила Фріз.

Be the first to comment

Leave a Reply