Іванна Климпуш-Цинцадзе: коли іноземним лідерам наше горе болить більше, ніж президенту Зеленському – це біда

Відсутність адекватної реакції очільника держави на втрати серед українських бійців, а особливо на підступний розстріл української евакуаційної групи на Донбасі, внаслідок якого загинув медик, є дуже тривожним сигналом для суспільства. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Великий друг України – Прем`єр-міністр Хорватії Андрей Плаєнкович висловив співчуття через загибель наших військових на Сході… А де ж співчуття пана Зеленського? Коли іноземним лідерам наше горе болить більше, ніж власному Президенту – це біда», – наголошує Климпуш-Цинцадзе.

«Ще більша підлість у тому, що цими днями слуги готуються продовжити русифікацію освіти. Чи за це наші герої віддають свої життя? Хай там як – ми не мовчатимемо. Війна ж не закінчилася лише тому, що Зеленський побачив мир в очах Путіна», – зазначає народна депутатка.

«Патріотичні політики, а надто все суспільство мають щодня нагадувати Президенту про ціну, яку платить країна за його можливість гратися в диктатора. Це страшна ціна безсонних ночей родин загиблих і тих, чиї рідні щомиті ризикують своїми життями, боронячи наш сон», – зазначає Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Ганьба нам, якщо дозволимо владі заплющити очі на ці страждання, бо найбільший гріх – це байдужість. Лауреат Нобелівської премії миру, який пережив Голокост, Елі Візель казав: «саме байдужість до цих страждань і робить людину нелюдиною. Байдужість, врешті-решт, небезпечніша за гнів і ненависть… Байдужість – це не реакція. Байдужість – це не початок. Це кінець. Отже, байдужість завжди друг ворога», – цитує Климпуш-Цинцадзе.

«Вічна пам`ять полеглим за нашу свободу! Ми не забудемо Вас і боротимемось за здійснення Ваших мрій. Нам не все одно», – резюмує голова парламентського комітету.

Be the first to comment

Leave a Reply