Михайло Забродський з трибуни парламенту закликав владу задіяти можливості Південмашу для виконання оборонного замовлення

Збереження Південного машинобудівного заводу забезпечить стратегічну перевагу для майбутнього української ракетно-космічної галузі.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський 

«Мова йде про стратегічне підприємство, яке знаходиться на півдні нашої держави, в мільйонному місті. І це підприємство – не колишній, а майбутній флагман нашої ракетно-космічної галузі, і не інакше. Південний машинобудівний завод в умовах жорсткої конкуренції на ринку продовжує брати участь в американській програмі доставки вантажів на міжнародну космічну станцію – ракетні носії «Антарес». Їх виробляють на цьому заводі. Важливе вирішення соціального питання, а саме заборгованість по зарплаті. Це наш борг як народних депутатів і представників держави перед колективом цього заводу», – сказав він. 

Політик наголосив, що міністерство оборони має ефективно співпрацювати з Південмашом, а не ігнорувати його можливості.

«Дивує позиція, яку займає «Укробронпром» і міністерство оборони стосовно оборонних замовлень. Ми знаємо, що можливості «Південмаша» не вичерпуються носіями і космічними програмами. Вони чимало можуть запропонувати того, що потрібно наших ЗСУ і для оборони нашої країни», – зазначив народний депутат. 

«Виробнича доля «Південмаша» тісно пов’язана з конструкторським бюро «Південне». Питання виживання Південного машинобудівельного заводу – це питання перспектив реалізації всіх проектів, які важливі для оборони країни, для збереження провідної ролі в освоєні космічного простору і реалізації всіх цікавих задумів і напрацювань, яке має Південне конструкторське бюро. Це наш борг – прийняти відповідне рішення, яке буде підтримане нашою фракцією», – додав Забродський.

Be the first to comment

Leave a Reply