Ніна Южаніна: Ухвалення закону про гральний бізнес – чергова помилка влади Зеленського

Ухвалення закону про гральний бізнес – найбільша помилка цієї влади. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Ніна Южаніна заявила після ухвалення законопроекту.

«Закон про гральний бізнес ухвалено в розібраному стані, він абсолютно непрацездатний. Це не той закон, про який домовлялися «Слуги народу» з організаторами азартних ігор. Після голосування такого показового для країни закону вчергове всі побачили, хто його підтримав. За цей законопроект проголосували 224 народних депутатів з фракції «Слуга народу», два позафракційні, які є по суті їхніми представниками, 18 депутатів із «Довіри» і 4 «За майбутнє», – підкреслила Ніна Южаніна.

Політик висловила надію, що президент Зеленський отямиться і накладе вето на цей руйнівний для суспільства закон.

«У президента є шанс накласти вето на цей ганебний закон, адже він в тихий спосіб, через домовленості був змінений до другого читання. Це критично для суспільства. Коли в країні немає справжньої боротьби з азартною залежністю, від якої страждає багато людей, монобільшість офіційно дає старт цій проблемі», – наголошує політик.

Ніна Южаніна вважає, що це найбільша помилка з усього того, що ухвалювалось депутатами монобільшості. А найбільшим злом в цьому законі народний депутат вважає відсутність системи онлайн моніторингу ставок.

«Якщо немає фіксації того, що відбувається в залі, де проводяться азартні ігри, то й інші заходи, запобіжники, які би зупиняли участь певних категорій людей, не спрацьовуватимуть.

Така онлайн-система є в кожній країні. Коли все обладнання на проведення азартних ігор підключено до центрального серверу міністерства контролю азартних ігор і все відбувається під контролем. Ухвалений сьогодні закон про гральний бізнес не передбачає цього з першого дня його вступу в дію», – підкреслила Южаніна.

Be the first to comment

Leave a Reply