Переслідування Порошенка та підрив боєздатності ЗСУ – Олексій Гончаренко з трибуни парламенту жорстко розкритикував діяльність ДБР

Державне бюро розслідувань перетворилося на каральний орган проти опозиції і замість виконання правоохоронної функції переслідує п’ятого Президента Порошенка за захист національних інтересів України.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни парламенту.

«Ми розглядаємо закон про ДБР, тільки його неправильно називати Державне бюро розслідувань. Його правильно називати «Державне бюро переслідувань», «Державне бюро репресій», тому що воно перетворилося в каральний орган проти української опозиції, відкриваючи абсурдні справи в першу чергу проти п’ятого Президента Петра Порошенка. Починаючи від Мінських домовленостей і завершуючи проходом кораблів або створенням Православної церкви України. Тільки залишилось відкрити справи про безвіз. Ми чекаємо на цю справу – це повністю в дусі ДБР», – сказав він. 

Гончаренко назвав неприпустимою ситуацію, коли ДБР вилучило елементи ПВО у підрозділах Збройних сил України і залишило українське небо беззахисним перед агресором.

«На цьому ДБР не зупинилося. Воно пішло далі і перетворилося з «Державного бюро репресій» в «Державне бюро Росії». Ось як правильно це розшифрувати. Подивіться, що вони роблять останнім часом – забирають обладнання в української ПВО для того, щоб відкрити українське небо і роззброїти нас перед можливим нападом з боку країни-агресора. Далі ми не знаємо, куди інформація з цього обладнання була передана. Зараз нам кажуть – ми будемо перевіряти. А як таке можна було зробити?», – зазначив представник «Європейської Солідарності». 

«Наступний крок ДБР – це опечатати склади з озброєнням ЗСУ, які захищають нас сьогодні? Це те, чим сьогодні займається ДБР. І замість того, щоб розігнати цю лавочку повністю, вони повністю продовжують кришувати її. «Трубу прорвало», і всі чули ці плівки. Був сморід на всю країну, але Трубу замінили, а систему не поміняли. І ДБР продовжує знищувати і опозицію, і Україну. Ось правда про ваше ДБР», – додав Гончаренко.

Be the first to comment

Leave a Reply