Підле вбивство українських військових і медика це результат політики Зеленського «просто перестать стрелять» – Ірина Геращенко

Відсутність реакції Зеленського на вбивства українських військових і медика показує його істинне ставлення до українських вояків. Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко заявила під час ефіру на телеканалі ІСTV. 

«Вся країна перебуває в траурі через те, що сьогодні на фронті трапилася надзвичайна подія – переговорна група під гарантіями ОБСЄ, під гарантіями бойовиків і окупаційних військ поїхала забирати тіло загиблого українського воїна. В цей час з трьох сторін пішли обстріли. Загинули троє українських воїнів, один військовий медик», – сказала Геращенко.

«І ми бачимо, що на це немає жодної реакції Верховного Головнокомандувача країни, який мав би не тільки відреагувати на це, а й надіслати відповідну заяву до ООН з вимогою негайно зібрати Раду безпеки ООН для того, аби там заявити про вбивство військового медика», – вважає Геращенко.

«Так само вже мали відбутися телефоні перемовини в Нормандському форматі, аби ще і ще раз зазначити про порушення режиму тиші, про вбивства на Донбасі», – зауважила Ірина Геращенко
«Як бачимо, «просто пересть стрелять» – не виходить»,- резюмувала співголова фракції «Європейська Солідарність».

Be the first to comment

Leave a Reply