Волинська обласна клінічна лікарня отримала ІФА-тести від Фонду Порошенка

Волинська обласна клінічна лікарня отримала чергову партію ІФА-тестів на коронавірус від Фонду Порошенка. Їх роблять усім, хто потребує госпіталізації, операції чи іншої медичної допомоги.

«Ці тести дозволяють зрозуміти, куди відправляти хворого. Наприклад, оперувати його у звичайному відділенні чи інфекційному, аби не передати вірус іншим пацієнтам та медикам. Повірте, це дуже нам допомагає. Щодня робимо 50-70 таких тестів і виявляємо навіть інфікованих, у яких ще немає симптомів», – розповів медичний директор з хірургічної роботи Волинської обласної клінічної лікарні Микола Галей.

Це далеко не перша допомога «Європейської Солідарності» медичним закладам під час епідемії. Раніше партія та Фонд Порошенка передали обласній клінічній лікарні 1000 тестів, ще 400 – обласній дитячій лікарні. Також обласним та районним медзакладам передавали захисні костюми та окуляри.

«Захворюваність на Волині, на жаль, не зменшується. Навпаки – ми серед областей-антилідерів з найбільшою кількістю інфікованих. Тому Петро Порошенко і партія «Європейська Солідарність» продовжують системно допомагати лікарням. Для прикладу, сьогоднішня партія тестів коштує 130 тисяч гривень. Загалом же, я думаю, обсяг допомоги вже перевищує півмільйона гривень. І я впевнений, ми продовжуватимемо цю роботу», – розповів керівник Секретаріату Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Григоренко.