Микола Величкович: Чинна влада вдається до політичного переслідування волонтерів та опозиції, щоб дискредитувати їх в суспільстві

Чинна влада вдається до політичного переслідування волонтерів та опозиції, які мають державницьку позицію і хочуть захищати свою землю, щоб дискредитувати їх в суспільстві.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович в коментарі Прямому після прес-конференції адвокатів у «справі Шеремета».

«Справа Шеремета», на мою думку як політика і народного депутата, це на 200% політична справа. Це дискредитація наших воїнів, це лягає в концепцію Путіна. Це справа проти людей, які мають вплив в суспільстві і чітку державницьку позицію, щоб показати, що це небезпечно. Андрій Антоненко – діючий офіцер Сил спеціальних операцій. Це елітні підрозділи нашої армії, їх намагаються дискредитувати. Зробити винними волонтерів, які з 2014 року допомагають забезпечувати наших військових, медиків, щоб вбити довіру до суспільних інституцій, середовищ, які мають найбільший авторитет в державі. Це робиться для того, щоб зламати і дискредитувати людей, сильних духом, які мають мотивацію захищати свою землю. Вони хочуть це вбити», – сказав Величкович. 

«Справу Шеремета», де підозрюють Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, Яну Дугар, можна пов’язати з іншими справами, де людей, які мають суспільну вагу і значимість, мають іншу думку, ніж у влади, переслідують. Сергій Стерненко, Софія Федина, Марія Звіробій, Петро Порошенко. Це все говорить про одне – це політичне переслідування людей, які мають найбільший суспільний авторитет, найбільшу суспільну вагу, до яких прислухаються. Такими справами як «справа Шеремета» намагаються відволікти суспільство від  прорахунків чинної влади», – зазначив Величкович.

Крім того, політик наголосив, що народні депутати фракції «Європейська Солідарність» продовжать ходити на суди над волонтерами і ветеранами, які є по суті політичним переслідуванням.