Артур Герасимов: «Європейська Солідарність» зробить все, щоб суд звільнив безпідставно затриманого ветерана і блогера Погребиського

«Європейська Солідарність» зробить все, щоб суд звільнив безпідставно затриманого ветерана і блогера Погребиського і ця нікчемна і абсурдна справа була завершена.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов біля Печерського суду на акції підтримки Погребиського.

«Йде російський сценарій, на меті якого поставити на коліна не тільки український Донбас, не тільки український Крим, а всю Україну. Всі сміялися, думали, що то неправда, але сьогодні ми бачимо це в дії. На жаль, сьогодні влада і особисто Зеленський не бачать ворогів за кордонами нашої держави. Вичавлюючи інколи з себе, що Росія – країна агресор. Навіть не згадавши в повідомленнях, на які дивився весь світ по збитому малазійському боїнгу про те, що це пряма відповідальність Росії. Це визнано європейськими державами, всім світом, а наша влада боїться чи з якихось інших причин цього не робить», – сказав Герасимов.

Він наголосив, що натомість Зеленський і його оточення бачать ворогів України всередині країни.

«Ми хочемо ще раз сказати – ми не вороги Україні, ми за те, щоб вона не була поставлена на коліна, ми за те, щоб Україна була суверенна незалежна держава, щоб ми повернули собі український Крим і Донбас, щоб ми розвивалися так, як хоче український народ, а не так, як цього хочуть і спрямовують сьогодні українську владу у Кремлі», – зауважив парламентар.

Герасимов зазначив: «Саме тому сьогодні всі ми тут, бо ми бачимо це подвійне правосуддя, ми бачимо те, як знову продовжується наступ на ветеранський рух, продовжується наступ на патріотів, продовжується наступ на тих, хто в 2014 – 2019 роках своїми життями, здоров’ям, всіма своїми силами захищав Україну і не дав російським військам просунутися далі, ніж вони були».

Співголова фракції нагадав, що завдяки наказу про контрнаступ Головнокомандувача Порошенка тоді звільнили дві третини окупованого Донбасу.

«Я особисто сьогодні тут для того, щоб сказати напряму – ми будемо робити все, щоб захистити Олександра Погребиського, який взагалі не винен в цій ситуації. Його схопили просто за те, що він є ветераном і що він не міг терпіти, коли представник п’ятої колони, народний депутат на очах у поліції бив людину», – наголосив Герасимов.

Він запевнив, що «Європейська Солідарність» зробить все для того, щоб суд ухвалив рішення звільнити Погребиського і не дати взагалі розкручувати цю нікчемну і абсурдну справу.

«Питання не тільки в цьому суді, не тільки в цій ситуації. З трибуни Верховної Ради, представник п’ятої колони заявляє про те, що в України немає суверенітету. Це 109 і 110 статті про державну зраду і «Європейська Солідарність», інші фракції підписали звернення до керівника СБУ пана Баканова, щоб була розпочата справа про державну зраду. Жодної реакції на це з боку президентського офісу, але тих, хто справедливо обурюється такими заявами сьогодні судять. Це і є реальне обличчя сьогоднішньої влади в Україні. Ще раз – Україну ще ніхто не зміг поставити на коліна і  ми не дамо цього зробити», – додав співголова фракції.