Порошенко у Печерському суді: сьогодні мають судити Волошина за його антиукраїнські заяви, а не патріота Олександра Погребиського

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час засідання Печерського суду про обрання запобіжного заходу активісту і ветерану Олександру Погребиського наголосив, що антиукраїнські заяви представника  ОПЗЖ Волошина є злочином проти державного суверенітету України, за який має бути покарання відповідно до закону. Порошенко наголосив, що суд має повернути прокуратурі клопотання щодо Олександра Погребиського без задоволення, а також заявив про готовність взяти Олександра на поруки.

«Я хотів би доєднатися до заяви Героя України, народного депутата, лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, Героя України, народного депутата, комбрига, командувача десантними військами Михайла Забродського, народних депутатів України і додати свій голос – п’ятого Президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ 2014-2019 рік, в часи, коли Олександр боронив Україну у складі десантної 95-ї бригади. Я дуже добре знаю бойовий шлях цього воїна, цього патріота», – наголосив Порошенко.

«Ми були свідками зазіхання на державний суверенітет України. Тому дії Олександра у випадку задання запитань злочинцю Волошину є абсолютно адекватними. Олександр – воїн, патріот, ветеран АТО – є абсолютно невинною людиною. Він реалізує своє конституційне право і захищає добровольців, волонтерів як член політичної партії «Європейська Солідарність», – зазначив Порошенко.  

«Ми маємо місце перешкоджанню політичній діяльності не тільки воїна, не тільки патріота, а й політика Олександра Погребиського. І це робиться за вказівкою керівництва прокуратури і Офісу президента. І це буде предметом окремого розслідування з дискредитації іміджу України в світі, з повернення України назад під російський вплив. Ми цьому будемо максимально перешкоджати», – попередив Петро Порошенко.

«Мова йде про право честі Олександра. Не просто невинна людина – він патріот і діяв у повній відповідності з законом. Я просив би вас повернути абсолютно нікчемну справу нікчемним людям, які сьогодні намагаються запроторити всіх патріотів, всіх добровольців за грати. Сотні людей, які стоять під судом – абсолютна більшість це воїни, ветерани АТО, які підтримують свого бойового побратима. Тоді, коли ці, як щури, ховалися від захисту України по норам, а тепер переслідують воїнів, добровольців, волонтерів, ветеранів», – зазначив п’ятий Президент.

«Сашко, народ України з тобою», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».