Ростислав Павленко: ми не допустимо неправомірного суду над тими, хто захищав нашу країну

Переслідування і залякування ветеранів, волонтерів і опозиції – це все, на що здатна нинішня влада, але ми будемо захищати кожного з них.

Про це наголосив народний депутат фракції «Європейська Солідарность» Ростислав Павленко на акції під Печерським судом на підтримку Олександра Погребиського.

«Минулого року восени ми всі виходили для того, аби провести чіткі «червоні лінії» і не дозволити керівництву країни капітулювати, не дозволити побачивши «щось» в очах Путіна, здати нашу країну і привести її до капітуляції. Не так давно ми тут збиралися, аби показати, що ми не віримо в політичні справи Петра Порошенка, не віримо в політичні справи проти опозиціонерів», – наголосив політик.

Народний депутат зазначив, що настав час захистити тих людей, які колись захищали нас.

«Вони продовжують тиск на ветеранів, волонтерів. У них, якщо ти ветеран, то ти відразу винен. Якщо ти волонтер, то до тебе має бути прискіплива увага. Саме тому, нам важливо бути тут, аби не допустити такого підходу. Не допустити залякування, не допустити неправомірного суду над тими, хто захищав країну.

Вони захистили країну, тепер вони потребують нашого захисту. Ми з колегами будемо все робити в суді, щоб Олександр Погребиський, який ніяким чином не винен в тому, що йому інкримінують, вийшов звідси на волю», – резюмував Ростислав Павленко.