Вікторія Сюмар: ветерана і блогера Погребиського затримали за його політичну позицію

Ветерана і блогера Олександра Погребиського затримали за його політичну і патріотичну позицію. Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар в коментарі Прямому.

«Нам вже відомо, що о 12.30 буде суд щодо запобіжного заходу  Олександру Погребиському. Ми знаємо його як ветерана війни, відомого активіста, блогера з надзвичайно патріотичною позицією. Ми уважно подивилися все відео, у нас є великі питання щодо того, чому людину затримали. Як на мене, його затримали якраз за його політичну позицію і, на жаль, за патріотичну позицію», – сказала Сюмар.

Депутат нагадала, що це не вперше, коли патріотів в Україні переслідують. «Тому Печерський суд, 12.30. Будемо битися за те, щоб не було ніяких домашніх арештів, він нікого не обливав зеленкою. Навпаки захищав людину від фактично побиття депутатом Волошиним», – наголосила парламентар.  

Сюмар вважає, що рівень насилля в українському суспільстві починає зростати через бажання проросійських сил його розколоти.

«Насилля вітати не можна, але переслідування опозиції, активістів, переслідування патріотів – всьому має бути межа. Все доходить до якоїсь точки кипіння, це вже було в 2013 – 2014 році, коли ситуація може просто вибухнути. Я б не рекомендувала з цим бавитися і нагадала б правоохоронцям їхні функції забезпечувати правопорядок, а суддям – чесно судити», – зазначила депутат.