Генерал Забродський: цинічне вбивство військового медика не може ігноруватися Верховним Головнокомандувачем

Ігнорування Зеленським вбивства українського військового медика не пробачать і не забудуть. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський під час включення на телеканалі «Прямий».

«Важко сказати, яка саме політична технологія реалізується нинішньою владою, але відволікати увагу суспільства їм дійсно є від чого. У чинній владі чимало проблем, в тому числі, і рейтингових проблем. А щодо загострення на Донбасі, то війна, яка нам нав’язана, вона має завжди свої жертви і, на жаль, свої втрати. Цинічне вбивство нашого військового медика – це грубе порушення і правил ведення війни, і загальних принципів людяності, і здорового глузду», – зауважив політик.

Михайло Забродський зазначив, що обов’язок Верховного Головнокомандувача країни – негайно реагувати на зухвалі вбивства військових.

«Це точно не додає ніяких додаткових бонусів у рейтинг президента і довіри до владної команди, яка зараз очолює нашу країну. Є питання до нього як до Головнокомандувача: як можна проігнорувати такий кричущий випадок зухвалого порушення всіх норм міжнародного права, навіть з поправкою на те, що на військовому конфлікті на сході «протилежна сторона», як він полюбляє говорити, вона взагалі ніякої спеціальної уваги дотриманню цих правил не приділяє», – підкреслив народний депутат.