Олександр Турчинов: Країна скочується до катастрофи, і цьому потрібно протистояти

Сьогодні кардинально зросли загрози, які стоять перед Україною. Про це сказав керівник штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов в інтерв’ю «Цензор.НЕТ».

За його словами. якщо не зупинити падіння, країна може опинитися в ситуації, як у кінці 2013-го  – на початку 2014 року. «Чесно кажучи, я не припускав, що непрофесіоналізм і дилетантство будуть покладені в основу державної політики. На відповідальні посади ставляться люди, які не мають ні знань, ні досвіду, ні розуміння поставлених перед ними завдань, а тільки амбіції та прагнуть піару», – зазначив він, додавши, що відсутність стратегії, логіки ухвалення рішень, професіоналізму прикривають розпіареним мемом «нові обличчя».

Керівник штабу «Європейської Солідарності» наголосив, що дилетантство і непрофесіоналізм «деформують управлінську вертикаль і породжують хаос».

«Проросійська п’ята колона починає визначати внутрішню і зовнішню політику країни. В Україну повернулися інформаційні темники, замовні справи та неправосудні рішення», – сказав він, пояснивши, що очолив штаб «Європейської Солідарності», «щоб показати всім, хто готовий до боротьби за Україну: час об’єднуватися, все змінилося, ми зобов’язані зберегти країну».

«І коли ми захистимо Україну, з’являться нові покоління політиків, які вилікувались від популізму і «простих рішень», а зараз «Європейська Солідарність» – єдина реальна проукраїнська опозиційна сила», – резюмував Олександр Турчинов.