«Європейська Солідарність» не допустить референдуми і сепаратистські сценарії в Дніпрі – заява Дніпропетровської територіальної організації партії

Дніпропетровська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» категорично засуджує ініціативу «п’ятої колони» Кремля щодо проведення так званого «дніпровського референдуму». Відповідну заяву підтримала конференція територіальної організації після розміщення партією ОПЗЖ зовнішньої реклами в місті Дніпро.

У заяві партійці наголосили на тому, що російська окупація Криму і Донбасу починалася з так званих «референдумів», які де-факто були лише прикриттям для сепаратизму і інструментом гібридної війни. Також партійці наголошують, що одним з очільників ОПЗЖ є кум Путіна Віктор Медведчук, який відстоює проросійську політику.

«Гібридна війна в Криму і на Донбасі освячувалися так званими «референдумами». Саме після референдумів під дулами автоматів російська пропаганда почала говорити про так звані «народ Криму» і «народ Донбасу».

Від Дніпра до фронту 200 км по прямій, а від східного краю Дніпропетровщини – менше 100 км. На фронті досі стріляють, попри всі заяви влади. І стріляє не «протилежна сторона», як говорив президент, а російські окупаційні війська та найняті ними бойовики. Тому ініціатива проросійських депутатів, що пропонують проводити якісь референдуми у Дніпрі, є злочином», – йдеться у заяві.

Крім цього, у заяві зазначається, що головна загроза для Дніпра і всієї України – це російська агресія і без неї українці жили б у мирі незалежно від національностей, мов або інших питань.