Міжнародний демократичний союз це ще один майданчик для захисту інтересів України – Гончаренко

Членство партії «Європейська Солідарність» у Міжнародному демократичному союзі відкриває додаткові можливості для захисту інтересів нашої держави. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

«Міжнародний демократичний союз – це дуже велика потужна сім’я демократичних світових партій, і «Європейська Солідарність» зробила крок, щоб стати частиною цієї сім’ї. Це важливо для нас, тому що це інструмент співпраці, майданчик, на якому ми можемо захищати інтереси України. В цій організації є дуже багато поважних західних політиків, і тому це для нас можливість захищати інтереси України, використовуючи цей політичний міждержавний міжпартійний майданчик», – пояснює Олексій Гончаренко.

«Це добре і для нашої партії, це добре для України», – переконаний Гончаренко.

Як відомо, 29 липня партія «Європейська Солідарність» отримала статус Observer Member у Міжнародному демократичному союзі (International Democrat Union).  

Міжнародний демократичний союз – це платформа, яка сприяє розвитку демократії та політиці правоцентристів по всьому світу. Засновниками IDU були прем’єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер, тодішній віце-президент США Джордж Буш, мер Парижа та згодом президент Франції Жак Ширак, канцлер Німеччини Гельмут Коль та багато інших партійних лідерів. 

Сьогодні до організації належать понад 80 партій із понад 60 країн з усього світу. Серед партій-членів: Республіканська партія (США), Християнсько-демократичний союз (Німеччина), Консервативна партія (Велика Британія). Головою організації є колишній прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер.