Марія Іонова: прокурори у справі Шеремета не з’явилися на суд, бо звинувачення розсипається на очах

Тактика прокурорів у справі Шеремета, які сьогодні не з’явилися в судове засідання, очевидна – затягувати час, бо звинувачення розсипається на очах. Про це пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова на сторінці у Facebook.

«Цинізм правоохоронної системи не знає меж. Сьогодні прокурори не з’явилися на суд над Юлією Кузьменко, яку обвинувачують у вбивстві Павла Шеремета. А що ще залишається робити прокурорам, коли їхнє звинувачення розсипається на очах, але шляху назад немає? Не можуть же вони розписатися у власному злочині, фальсифікації доказів, та визнати невинуватість Кузьменко?», – зауважує Іонова.

«Подальша їхня тактика цілком зрозуміла – затягування справи різноманітними способами, попри їх тупість і цинічність. Наша тактика теж зрозуміла – боротимемося за свободу Юлії та інших незаконно затриманих у справі Шеремета до переможного кінця», – наголошує Марія Іонова.

Вона також повідомила, що спільно з народними депутатами від «Європейської Солідарності» Михайлом Бондарем, Іриною Фріз, Миколою Величковичем та Яною Зінкевич буде звертатися із скаргою до Офісу Генерального прокурора України на систематичне ігнорування прокурорами судових засідань в Апеляційному суді.