Іванна Климпуш-Цинцадзе: некомпетентна влада Зеленського нічого не створює, натомість руйнує економічні і політичні здобутки команди Порошенка

Зеленський привів у владу непідготовлених людей, які не знають як будувати успішну країну, при цьому руйнують досягнення попередніх п’яти років.

Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі «Прямого».

«Рік тому країні обіцяли «нові обличчя» і соціальні ліфти, а отримали соціальну катапульту таку, котрою винесло на поверхню людей, які взагалі були непідготовлені до служіння, реального служіння державі, громадянам, які не мали свого бачення, як потрібно розвиватися країні, не були готові справлятися з викликами. Які несподівано виникають, які не мали своєї політики стосовно того, як далі продовжити цей тиск на Російську Федерацію і добитися того, щоб РФ нарешті забралася з нашої землі, як вибудовувати коаліції, як поважати іншу думку, як вести дискусію… Знаєте, вони вирішили, що вони вхопили Бога за бороду і тепер їм все можна», – зазначила вона.

Народна депутатка підкреслила, що у владу потрапили випадкові особи, які руйнують економіку України.

«Люди, які дали кредит довіри, які повірили в ту картинку, яку їм запропонували, повірили знову у чарівну паличку, якою все буде вирішено, – вони сьогодні вже вимагають оплати за тими рахунками, на які вони розраховували. Що ця так звана команда, а це просто набір випадкових людей, яким дали громадяни наші мандат, щось таки реалізують, що обіцяли. А виходить, що абсолютно всі обіцянки залишилися цяцянками. І, більше того, навіть ті напрацювання, та економічна ситуація, з якою ми залишили країну, з ростом ВВП у понад 3,2%, – вона вже на кінець 19 року, на початок 20 року була знищена цією командою. Тому люди незадоволені», – резюмує Климпуш-Цинцадзе.