«Європейська Солідарність» провела тренінг для жінок-кандидаток партії

4-5 серпня «Європейська Солідарність» провела «Онлайн-тренінг з навичок ведення кампанії жінками-кандидатками на місцевих виборах 2020 р.» для представниць Львівщини.

Метою тренінгу є навчання жінок-кандидаток технологіям ведення виборчої кампанії і мотивація жінок до активно участі у політичному житті.

В рамках тренінгу майбутні кандидатки від партії ознайомились із особливостями комунікації з різними типами виборців, навчились будувати стратегію виборчої кампанії, організовувати локальні соціологічні опитування, користуватись інструментарієм фандрайзингу і реалізовувати політичні технології на практиці.

Майбутня кандидатка Віра Ярош наголосила, що для неї тренінг виявився дуже корисним.

«Не очікувала такого якісного навчання, під час роботи встановила нові корисні знайомства і контакти, планую використовувати навички з фандрайзингу та роботи з виборцями, отримані на тренінгу, в своїй професійній та громадській діяльності», – сказала вона.

«За результатами цього партійного тренінгу я почуваюся вмотивованою та здатною провести ефективну виборчу кампанію», – додала активістка партії Тетяна Сай.

Захід відбувся за підтримки постійного міжнародного партнера «Європейської Солідарності» Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ), що багато років супроводжує процес демократичних перетворень в Україні задля активного залучення громадян до суспільно-політичних процесів,  забезпечення проведення чесних виборів та збільшення рівня участі жінок у політиці.