Справа розсипається на очах – Михайло Бондар про зміну запобіжного заходу Юлі Кузьменко на домашній арешт

Прокурори і влада не здатні довести провину Кузьменко, Дугар і Антоненка по справі Шеремета, адже ця справа сфабрикована і розвалюється на очах. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Бондар коментуючи зміну запобіжного заходу Юлії Кузьменко на цілодобовий домашній арешт.

«Всі 13 прокурорів цілеспрямовано не з’являлися на судові засідання по зміні запобіжного заходу Юлі Кузьменко, поки ми не подали звернення Генеральному прокурору з вимогою провести службове розслідування. Сьогодні ми добилися розгляду клопотання адвокату в суді, і після восьми місяців у застінках Юля нарешті опиниться вдома, хоч і під домашнім арештом», – сказав він.

Народний депутат наголосив, що адвокати донесли до суду безпідставність звинувачень прокуратури і поступово добиваються перемог щодо обвинувачених по «справі Шеремета».

«Справа розсипається на очах. Раніше ми змогли добитися зняття обмежень по Яні Дугарь, сьогодні пом’якшили запобіжний захід на домашній арешт Юлі Кузьменко, переконаний, що і по Андрію Антоненку ми зможемо добитися звільнення з-під варти. Все це є яскравим свідченням того, що весь пафос Зеленського і досудових органів на брифінгу був лише призначенням винних, а не презентацією результатів ґрунтовного розслідування», – зазначив Бондар.

Крім того, він наголосив, що влада, використовуючи правоохоронну систему, влаштовує каральні акції проти патріотів і захисників України.

«Захисники України, волонтери, патріоти – всі ці люди зараз системно страждають від переслідування каральними «правоохоронними» органами. Підтвердженням цього є не лише суди по «справі Шеремета», а й рішення присудити 40 годин громадських робіт політв’язню Кремля Олександру Кольченку. Ми переконані, що це неприпустимо і будемо захищати патріотів усіма можливими ресурсами», – підкреслив народний депутат.