Артур Герасимов: дніпряни об’єдналися проти російської загрози і провокації «п’ятої колони» Кремля

Дніпряни вийшли проти провокації «п’ятої колони» Кремля, бо Україна пам’ятає, що сталося після так званих «донецького і луганського референдумів».

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі телеканалу «Прямий».

«Сьогодні більше 3 тисяч дніпрян, найкращих представників області зібралися тут на площі перед обласною адміністрацією, щоб висловити свою чітку підтримку тому, що Дніпро це Україна. Сьогодні через непрофесійність влади і недолугість її дій, реванш Кремля і «п’ятої колони» стає не чимось ефемерним, а цілком реальним», – сказав він.

«В Дніпрі була спроба підготувати так званий місцевий «дніпровський референдум». Ми всі пам’ятаємо, що сталося після так званих “референдумів” у Донецьку, Луганську, українському Криму. Сьогодні люди вийшли, щоб висловити рішуче «ні» сепаратизму і показати рішучу підтримку Україні, підтримати фундаментальні основи української держави», – додав політик.

Співголова фракції також також наголосив, що патріотичні сили мають об’єднуватися на захист української держави.

«Європейська Солідарність» – реальна опозиційна проукраїнська і проєвропейська сила, яка чітко пообіцяла дніпрянам – і ми робимо це по всій Україні – що ми зробимо все від нас залежне, щоб не були зруйновані фундаментальні цінності і основи української держави, які дозволили нам втримати агресію, значно просунутися у нашому спротиву ворогу за ці роки.Це – підтримка армії, мови, церкви. Сьогодні дуже приємно, що на заклик «Європейської Солідарності» прийшли представники багатьох демократичних партій, громадських організацій, і вони теж підтримують це об’єднання», – підкреслив народний депутат.

В акції, організованій «Європейською Солідарністю», також беруть участь громадські активісти, ветерани, представники «Справи Громад», «Демократичної Сокири», «Руху опору капітуляції», ГО «Рух Ветеранів України», «20 легіон», «Асоціація Ветеранів-підприємців», «Інститут людини та міста» і діячі культури.