Ті, кому небайдужа Україна, мають об’єднатися і разом йти до перемоги – Артур Герасимов

«Європейська Солідарність» не допустить проросійського реваншу, до якого призвела політика Зеленського, і закликає усі проукраїнські сили до об’єднання проти цієї загрози.

Про це співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов заявив у Дніпрі під час багатотисячної акції.

«Сьогодні держава постала перед небезпекою реваншу Кремля і проросійської п’ятої колони. Через повну непрофесійність нинішньої влади, яка свідомо чи несвідомо трощить і ламає все, що ми з вами потом і кров’ю створювали протягом цих нелегких п’яти років», – наголосив він.

Співголова фракції «Європейської Солідарності» передав усім присутнім на акції вітання від лідера опозиції, п’ятого Президента України Петра Порошенка. І подякував Дніпру за принципову позицію у 2014 році у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

«Хочу всім подякувати, бо тоді у 14 році саме Дніпро, саме ваша область стала тим форпостом, який не дозволив ворогу просунутися далі по території України. Впевнений, що і сьогодні в 2020 році Дніпро стане тим форпостом, який не дозволить цьому реваншу захопити нашу землю, вбивати наших людей і залишати без майбутнього наших дітей.

Саме тому сьогодні, коли держава перед такою загрозою – всі патріотичні сили, всі, кому Україна важлива, кому Україна небайдужа, спина до спини мають стояти у цій війни за наше майбутнє, за майбутнє наших родин і дітей», – наголосив політик.

Він додав, що «Європейська Солідарність» захищатиме фундаментальні цінності держави.

«Від «Європейської Солідарності» можу вам гарантувати, що ми зробимо все для того, аби захистити кожного українця, фундаментальні цінності нашої держави, нашу армію, мову, віру. І захистити реальне життя кожного українця. Але ми могутні тільки тоді, коли об’єднуємося. Тому всі, кому небайдужа країна, мають об’єднатися і разом йти до перемоги», – зазначив він.

«Європейська Солідарность» як потужна опозиційна, проукраїнська, проєвропейська сила готова до цього. І ми обов’язково переможемо в цій боротьбі, бо Україна – важлива, а з Незалежністю не жартують», – резюмував Артур Герасимов.

В акції, організованій «Європейською Солідарністю», також беруть участь громадські активісти, ветерани, представники «Справи Громад», «Демократичної Сокири», «Руху опору капітуляції», ГО «Рух Ветеранів України», «20 легіон», «Асоціація Ветеранів-підприємців», «Інститут людини та міста» і діячі культури.