Вікторія Сюмар: патріотичні сили не дозволять «Слугам» і ОПЗЖ створити коаліції проти України

У Дніпрі сьогодні відбувається багатотисячна акція проти сепаратизму та закликів проросійської ОПЗЖ до так званого «дніпровського референдуму». Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

«У нас сьогодні дуже голосно, адже зібралося багато людей. Це показова історія, коли місто Дніпро, яке в 2014-му році стало форпостом захисту України, говорить «ні» референдумам, які нав’язує «Опозиційна платформа – За життя». Ми знаємо, які тенденції сьогодні відбуваються в українській політиці, що «Слуги народу» збираються робити в місцевих радах коаліції саме з ОПЗЖ – політичною силою Віктора Медведчука. Дуже прикметно, що саме Дніпро сьогодні першим говорить «ні» таким коаліціям. Бо це означає розворот курсу. Місто, яке знає ціну війни і захисту країни, сьогодні готове сказати, що патріоти мають об’єднатися, щоб не було розвороту України від Європи назад в «русский мир», – сказала вона.

Сюмар наголосила, що патріотичні сили мають об’єднатися і захистити державу.

«Дуже хороша реакція патріотичних сил, бо тут сьогодні дуже багато громадських організацій, знакових людей, які воювали, багато інших патріотичних політичних сил будуть виступати і говорити одне – якщо не об’єднаються патріоти, то об’єднаються їхні вороги. А цього ми допустити не можемо», – сказала Сюмар.

В акції, організованій «Європейською Солідарністю», також беруть участь громадські активісти, ветерани, представники «Справи Громад», «Демократичної Сокири», «Руху опору капітуляції», ГО «Рух Ветеранів України», «20 легіон», «Асоціація Ветеранів-підприємців», «Інститут людини та міста» і діячі культури.