«Європейська Солідарність» продовжує серію навчальних тренінгів для жінок-кандидаток

11-12 серпня 2020 року для представниць «Європейської Солідарності» Луганщини і Донеччини відбувся дводенний «Онлайн-тренінг з навичок ведення кампанії жінками-кандидатками на місцевих виборах 2020 р.».

Метою тренінгу є навчання жінок-кандидаток технологіям ведення виборчої кампанії і мотивація до активної участі у політичному житті.
Даний захід відбувся за підтримки постійного міжнародного партнера «Європейської Солідарності» Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ), який всебічно сприяє залученню більшої кількості жінок до активної участі в суспільно-політичному житті.

За два дні навчання кандидатки знайомились, працювали у командах та ділилися своїм політичним досвідом. Тренери опрацювали з кандидатками підготовку до виборів, формування стратегії виборчої кампанії, роботи з виборцями, практичними технологіями і фандрайзингу. 

Жінки-кандидатки від «Європейської Солідарності» навчились розробляти скриньку повідомлень для кандидата, налагоджувати діалог з кожним типом виборців, створювати програму кампанії по збору коштів, будувати стратегію виборчої кампанії, організовувати локальні соціологічні опитування, тощо.

«Для мене ця сфера, депутатська робота, партійна робота все абсолютно нове. Почали як з абетки, з найелементарнішого, а далі будемо ускладнювати. За два дні, кожен з нас зрозумів, що ми на правильному шляху», – поділилася своїми враженнями учасниця тренінгу Оксана Проселкова.

Проведення тренінгів з навчання жінок-кандидаток від «Європейської Солідарності» заплановано на період з серпня до початку вересня 2020 року для представниць більшості регіонів України.