У Вінниці обговорили особливості початку навчального року в умовах боротьби з коронавірусом

У Вінниці за ініціативи «Європейської Солідарності» відбулося засідання «круглого столу» на тему «Скоро в школу. Як захистити дітей від зараження COVID-19?». Лікарі, вчителі та батьки говорили про медичні обстеження та довідки для школи та садочка; про симптоми, за яких варто залишати дитину вдома; про профілактику та методи захисту дітей від вірусу.

Зокрема, журналісти підняли питання перевірки вчителів та працівників шкіл на наявність COVID-19. Відповідь на це запитання дав голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко.

«Такі питання має вирішувати влада. А що стосується благодійної допомоги, то у червні Фонд Порошенка передав понад 10 тисяч ІФА-тестів для того, аби перевірити лікарів і педагогів, які готуються до прийому дітей. У місті Вінниці вдалося протестувати всіх вихователів та нянь міських садочків. І таким чином у липні дитсадки Вінниці прийняли дітей. Вважаю, що так само мають бути протестовані усі вчителі та співробітники шкіл», – наголосив Андрій Гижко.

Свої думки з приводу початку навчального року в умовах боротьби з коронавірусом озвучили також лікар-педіатр, кандидат медичних наук, автор популярного відео про Covid-19 Сергій Макаров, кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики дитячих захворювань Вінницького медуніверситету ім.М.Пирогова Оксана Тихолаз, заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницької школи №12 Світлана Романюк-Голінко, вчителька початкових класів Вінницької школи №26 Інна Чайковська, а також мати двох дітей, активіста Вінницької міської організації партії «Європейська Солідарність» Юлія Понайотова. Модератором розмови за «круглим столом» став голова Вінницької міської організації партії «Європейська Солідарність» лікар Валерій Камінський.