«Європейська Солідарність» провела черговий тренінг для жінок-кандидаток Хмельницької, Волинської та Чернівецької областей.

17 і 18 серпня команда «Європейської Солідарності» спільно з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин провели онлайн-тренінг для жінок-кандидаток на місцевих виборах 2020 року.

В заході брали участь потенційні кандидатки до місцевих рад Хмельницької, Чернівецької та Волинської областей, а також жінки-активістки, які планують долучатися до підготовки кандидаток партії на місцевих виборах 2020 року.

Народний депутат України Володимир Ар’єв звернувся до учасниць тренінгу з мотиваційною промовою. «Активності, впертості у відстоюванні своїх політичних і життєвих позицій. Разом ми можемо бути чудовою командою. Разом ми сила», – побажав він майбутнім депутаткам.

«Це надзвичайно важливо, щоб жінки йшли у політику. Наявність великої кількості жінок в політичних організаціях та їх висування у ради всіх рівнів свідчить про цивілізованість суспільства», – зауважив Володимир Ар’єв.

Головна мета проекту – підтримка та підготовка до виборів українських політикинь. Для її досягнення кандидатки мають можливість посилити теоретичну та практичну обізнаність а різними напрямками політичної діяльності. Зокрема визначення цільової аудиторії, формування політичної програми, організація локальних соцопитувань, розробка стратегії кампанії, спілкування з виборцями та поширення знань про фандрейзинг в політиці серед жінок-кандидаток. Ці вміння та знання дозволять також посилити присутність і вплив українських політикинь у регіонах України та на загальнодержавному рівні.

В рамках тренінгів учасниці мали можливість набути та покращити власні навички проведення виборчих кампаній. Тренінг включав навчально-інтерактивні модулі, які дозволили учасницям дізнатися детальніше про ролі, права та обов’язки місцевих депутаток; способи аналізу виборців та фокусування на групах, які є потенційними прихильниками; розробку передвиборчого повідомлення та практику публічного виступу.

«Європейська Солідарність» за підтримки постійного міжнародного партнера НДІ організовує подібні тренінги задля просування політичної участі жінок в Україні. Такі навчання з політичної освіти з кожним разом стають більш продуктивними, а учасниці тренінгів стверджують, що досвід, отриманий на Тренінгу для жінок- кандидаток, допоможе досягнути успішних результатів під час виборчої кампанії 2020 року.