Вікторія Сюмар: проти рейтинговий кандидатів на місцевих виборах від опозиції масово порушують кримінальні справи як в часи Януковича

«Європейська Солідарність» заявляє про неприпустимість політичних переслідуваннях опозиційних кандидатів і наголошує, що партія боротиметься за кожного свого кандидата на місцевих виборах.

Про це наголосила народний депутат від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар на телеканалі «Прямий», з під стін Києво-Святошинського районного суду, де відбувався розгляд справи проти майбутнього кандидата на голову Боярської ОТГ від «Європейської Солідарності» Вадима Гедульянова.

«Ми вступаємо в активну фазу виборчої кампанії на місцевих виборах. Це все що зараз відбувається, нагадує мені часи Януковича, коли кандидатів від опозиційних партій починають банально залякувати і садити на різні силові гачки», – наголосила народний депутат.

Майбутній кандидат на голову Боярської ОТГ від «Європейської Солідарності» Вадим Гедульянов після суду наголосив: «Мене здивувала позиція прокурора, коли він намагався в суді розповідати, що я начебто можу приховуватися від слідства. Мені цікаво, як він собі це уявляє. Я діючий депутат, я майбутній кандидат Боярського ОТГ і я від них ховаюсь. Куди?»

«Я від них ховатися точно не буду. Головне, аби вони потім від мене не ховалися», – резюмував Вадим Гедульянов.