Петро Порошенко взяв участь у багатотисячному Марші Незалежності

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко з дружиною Мариною пройшли на чолі колони ветеранів війни проти російської агресії під час багатотисячного Маршу Незалежності, який відбувся в центрі Києва.

В урочистій ході також взяли участь Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський, керівник штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов, ветерани, волонтери, громадські активісти. Учасники акції несли величезний банер із гаслом «З Незалежністю не жартують».

«Сьогоднішній день, цей парад ветеранів, парад Незалежності, парад патріотів – нехай хтось спробує заборонити. Нехай хтось скаже сотням тисяч людей, що такі паради не потрібні. Ми впевнені в тому, що це є сила, яка збереже Україну. Це є сила, яка не дозволить злочиній і некомпетентній владі перетнути «червоні лінії», за якими стоїть знищення держави. Знищення суверенітету, ліквідація і руйнація незалежності. Ліквідація і руйнація армії, економіки, бойового духу, культурного підґрунтя – фундаменту державності», – переконаний Петро Порошенко.

«Кількість людей, які беруть участь в акції, дає серйозні підстави для оптимізму і є дуже тривожним дзвіночком владі – не жартуйте з Незалежністю. З Незалежністю не жартують», – переконаний Порошенко.

Після маршу тисячі українців зібралися на Європейській площі, де відбулася акція на підтримку об‘єднання демократичних сил «З Незалежністю не жартують».