На Вінниччині «Європейська Солідарність» під час автопробігу утворила ланцюг єднання

На Вінниччині понад 50 автомобілів утворили ланцюг автопробігу з нагоди Дня прапора. За ініціативи депутатів Липовецької районної ради від «Європейської Солідарності», голови «Спілки учасників АТО Липовецького району» Юрія Яремчука та заступника голови Липовецької райради Руслана Танасюка, ветерана АТО Василя Авраменка, а також голови Липовецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Оксани Танасюк сьогодні у Липовці відбувся автопробіг.

Понад сотня учасників на більш як 50 власних авто з Липовецького, Іллінецького та Оратівського району з державними прапорами проїхали маршрутом Липовець-Іллінці-Оратів і зупинилися у селі Новоживотів – там взяли участь в освячені відновленого хреста на козацькій могилі.

«Завершили пробіг біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і полеглим воїнам в АТО. Урочистий мітинг відкрив голова спілки АТО, депутат районної ради від «Європейської Солідарності», старший сержант 24 окремої механізованої бригади Юрій Яремчук. Згодом виступили його колеги з районних Спілок учасників АТО: капітан 93 окремої механізованої бригади Степан Куцак з Оратова та старший лейтенанта 1-ої танкової бригади Микола Стельмащук з Іллінців», – розповів депутат Липовецької районної ради від «Європейської Солідарності», один із організаторів заходу Руслан Танасюк.