Михайло Забродський: Негативна реакція суспільства і жорстка позиція опозиції завадили «протягнути» план Кремля

Негативна реакція суспільства і жорстка позиція української опозиції завадили реалізувати «з наскоку» план Кремля. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський, коментуючи розгляд засіданням парламентського комітету з питань державної влади, яке відбулось в закритому режимі, так званого «листа Кравчука».

«Ті, хто має право робити кроки, не наважилися на більш рішучі дії, тому що слід очікувати було серйозної реакції суспільства і міжнародної спільноти, українського народу і його представників у Верховній Раді. Те, що в комітеті створена робоча група – це демонструє досить виважений підхід, навіть не засідання комітету, а робоча група, комітет – і тільки після цього розгляд в залі», – сказав він.

Політик наголосив, що неприпустимим є перевіряти на відповідність Мінським угодам закони і постанови, ухвалені Верховною Радою.

«Якщо ми розглядаємо звернення Кравчука як громадянина України, який має право зробити заяву і поставити під сумнів, можливо так воно і є. Перевіряти відповідність постанови Верховної Ради Мінським угодам – це просто конституційне і юридичне свавілля. Але в будь-якому випадку на сьогоднішній день після таких рішучих заяв і демонстрації, що буквально на днях ми готові підписати зараз щось, мабуть, змінилося. І розуміння ситуації трохи помінялося, і не останню роль в цьому грають події, які відбулися навколо святкування Дня Незалежності», – зазначив Забродський.