Фракція «Солідарність» в Дніпропетровський облраді виключила зі свого складу Сергія Риженка, який йде на вибори мера Дніпра від «Слуг народу»

Депутатська фракція «Солідарність» в Дніпропетровський обласній раді ухвалила рішення про виключення зі складу фракції депутата Сергія Риженка, який дав згоду балотуватися на виборах Дніпровського міського голови від політичної партії «Слуги народу».

Про це повідомила партійна організація «Європейської Солідарності» Дніпропетровщини на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

«Сергій Анатолійович зробив свій вибір. Ми шануємо його як фахівця та організатора, який на посаді головного лікаря обласної лікарні ім.Мечнікова багато зробив для порятунку життів наших поранених героїв, лікування громадян, розвитку медичного закладу», – зазначається в повідомленні.

«Проте вимоги партійної дисципліни, відповідальності перед виборцями, дотримання етичних та моральних принципів у політичній діяльності мусять бути непохитними», – додали в «Європейській Солідарності».

«Європейська Солідарність» вважає таке рішення Сергія Риженка помилковим, оскільки за останній рік саме команда «Слуг народу» здійснила низку кроків, які призвели до втрати позицій нашої армії. Те ж саме стосується і медицини, яка лишається недофінансованою на фоні коронавірусу», – йдеться у повідомлення партійної організації.

«Очевидно таку пропозицію член нашої фракції отримав через кадровий голод «Слуг народу», проте прийняте паном Риженком рішення означає його політичне визначення на користь владної команди. «Європейська Солідарність» лишається опозиційною політичною силою до тієї політики, яку проводить «зелена» команда», – підкреслили партійці.