Дінара Габібуллаєва: «Європейська Солідарність» – це платформа можливостей для молоді

«Європейська Солідарність» – це платформа можливостей для молоді, це соціальний ліфт, який завжди працює.

Про це сказала голова партійної молодіжної організації «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва під час виступу на з’їзді партії «Європейська Солідарність».

«Нам часто кажуть: «На що взагалі здатна та молодь? Недосвідчені, зелені». Хто-хто, а ми точно не зелені. Ми не соромимося відстоювати своє українське майбутнє, те, про що ми справді мріємо і у що віримо. Ми молодь, яка прагне жити у європейській країні з європейськими стандартами у кожному містечку, з європейським розумінням політики, з європейським баченням розвитку своєї країни», – сказала Габібуллаєва.

«Європейська Солідарність» – це платформа можливостей для молоді, це соціальний ліфт, який завжди працює. Це місце, де з вуличного активіста, який просто щиро тримає плакат, можна стати справжнім політиком, який боронить свою державу. І ми цьому доказ. Тому «Солідарна молодь» всією командою в усіх регіонах на місцевих виборах 2020 балотується у ради усіх рівнів, щоб захистити своє майбутнє, європейське майбутнє», – зазначила голова «Солідарної молоді».