Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європа – це територія громад, тому реформа децентралізації стала важливим кроком до європейської України

Реформа децентралізації ініційована п’ятим Президентом України Петром Порошенко і нашою командою у 2015 році – це перший крок у будівництві європейської України.  

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила під час з’їду партії «Європейська Солідарність». Климпуш-Цинцадзе повідомила, що очолює команду партії на виборах до Закарпатської облради.

«Європа, нагадаю, це також територія громад. Ми з вами добре пам’ятаємо, що саме ми у жорсткий час економічної кризи і початку брутальної агресії Російської Федерації почали будувати європейську Україну. Саме наша команда у 2015 році запустила неймовірну реформу – децентралізацію. Це – про безпрецедентну передачу на місця повноважень підкріплених фінансами. І попри те, що, на жаль, Закарпаття сьогодні в цій реформі пасе задніх, ми не можемо спільно допустити  того, аби цю реформу, або зруйнували, або її присвоїли «слуги». Це здобуток для кожного громадянина і для всіє країни», – наголосила політик під час виступу.

Також народний депутат наголосила, що партія «Європейська Солідарність» –  єдина опозиційна політична сила в країні, яка готова захищати людей по всій  країні, і не допустить реваншу.    

«Ми маємо по всій країні нагадати, що «Європейська Солідарність» – єдина опозиційна, проукраїнська, проєвропейська політична сила. І ми здатні захистити людей, ми здатні запропонувати і захистити їхні права і їхні можливості. І ми здатні також захистити державу. І ніякі ОПЗЖ, і ніякі п’яті колони Кремля, на фінансування яких кинуті величезні ресурси, не є нині опозицією. У них абсолютно інше завдання. Їхнє  завдання – знищення країни. І  щоб їх перемогти – ми маємо об’єднати і згуртуватися,  і консолідуватися всіма патріотичними силами і області і країни», – резюмувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.