Леонід Ємець: єдиний шлях перемогти – це зібрати всі зусилля, акумулювати команду, рухатись вперед разом

Сьогодні всі патріотичні проєвропейські сили мають об’єднатися та недопустити реваншу проросійських сил, а єдиною потужною платформою для цього є «Європейська Солідарність». Про це сказав народний депутат 7 та 8 скликань Верховної Ради Леонід Ємець на з’їзді партії.

Він нагадав, що тиждень тому Україна відзначала 29 років боротьби за Незалежність нашої держави і здавалося, ще пару років тому ми були впевнені, що цей курс незмінний.

«А сьогодні цієї впевненості в нас немає. Російський агресор кожен божий день думає і робить все, щоб знищити український народ і українську націю. А наша нинішня влада не може і, очевидно, як ми бачимо і не хоче нічого з цим робити», – зазначив він.

За його словами, місцеві вибори 25 жовтня – це не просто про довіру або недовіру до президента Зеленського. «Вони одноднівки, завтра їх тут не буде. Але вони залишать за собою надзвичайно важливі питання: а що далі? Яке майбутнє у нашої країни? Куди ми рухаємося? В Європу? Чи знову нас потягнуть в «русский мир»?» – сказав Леонід Ємець.

Він нагадав 2012-ий рік, тоді Україна як і сьогодні стояла на межі прірви.

«Тоді Путін був впевнений, що Україна вже в нього в руках, але тоді ми вистояли. Ми змогли об’єднатися. Тому що стали разом. Тоді ми виграли парламент, вулицю, але цього не було б, якби ми не об’єднали свої зусилля», – підкреслив він.

Леонід Ємець наголосив: «Я сьогодні тут, на цій сцені хочу звернутися до тих, кому теж страшно за майбутнє нашої країни. Сьогодні перед усіма патріотами нашої країни стоїть насправді просте питання, якщо ти один плекаєш своє політичне его, воюєш зі своїми колегами по патріотичному руху, якщо ти навіть обрав головним ворогом свого ідеологічного соратника, до чого цей шлях і куди? Ми так очевидно програємо».

«Єдиний шлях перемогти – це зібрати всі зусилля, акумулювати команду, рухатись вперед разом», – заявив він. За його словами, велика відповідальність за цей об’єднавчий процес лежить на «Європейській Солідарності». «Ви сьогодні політичні лідери, маєте бути платформою, яка об’єднує проукраїнські сили і коли ми говоримо про наші високі політичні завдання, ми розуміємо, що місцеві вибори – це складова цього процесу», – зауважив Ємець.

Він особливо підкреслив важливість виборів в Києві. «Місто Київ, наша рідна столиця – це стратегічна висота. Всі це розуміють. Тому сьогодні до Києва під різними личинами, брендами ідуть багато потужних політичних команд, які насправді фінансуються з одного російського гаманця. У них вже є план перемоги, більшості в наступній Київраді. Вони планують докупити корупціонерів і хапуг, і керувати Києвом і мати його у себе в кулаку. Наше з вами завдання як українців не допустити цього. Виграти ці вибори, створити з Києва плацдарм, на якому ми побудуємо потужну, сильну, багату європейську українську державність. Переможе Київ – переможе Україна», – підкреслив Леонід Ємець.