Михайло Забродський: Наша опора і наш момент сили – це патріотично налаштована частина нашого суспільства

Партія «Європейська Солідарність» йде на місцеві вибори, аби реалізувати головну складову своєї ідеології – європейське майбутнє нашої держави. Партія готова до співпраці з усіма патріотичними демократичними політичними силами. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський на з`їзді партії.

«Нам всім добре відомо, що партія – це перш за все організація, яка здатна боротися за владу. І основний шлях боротьби сьогодні – це приведення своїх кандидатів в органи влади через конкурентні вибори. Наша «Європейська Солідарність» – це яскраво виражена партія ідеологічного типу. Головна складова нашої ідеології – це європейське майбутнє для нашої країни і недопущення повернення до жалюгідної ролі південної імперської колонії. Наша опора і наш момент сили – це патріотично налаштована частина нашого суспільства», – сказав депутат.

«Європейська Солідарність» має значну привабливість для соціально активних громадян і як результат – значний електоральний потенціал. Крім того, вже зараз можна говорити про об’єднання значної частини патріотично налаштованих політичних сил навколо нас», – також зауважив він.

Михайло Забродський наголосив, що завдання сьогоднішнього дня – це максимально ефективно використати всі ці переваги і домогтися відповідних результатів на місцевих виборах.

«Представництво і робота в місцевих органах влади – критично важливі. І ні для кого не секрет, що це лише перша фаза нашої боротьби. Це лише платформа для майбутніх парламентських, а можливо – й президентських виборів», – вважає Михайло Забродський.

Водночас він додав, що «Європейська Солідарність» проводитиме виборчу кампанію в особливих умовах. «По-перше, це ворожо налаштоване до нас політичне оточення. На жаль, політична кампанія з дискредитації, яка була розгорнута протягом 2018 – 2020 років, є ефективною навіть до сьогоднішнього дня. Незважаючи на те, що вже більше року наша команда не при владі, і все, з чим нас можна пов’язати, це вірність нашим обіцянкам і відсутність будь-яких гучних скандалів навколо нас», – пояснив депутат.

«По-друге – це відкрита протидія влади. Можна скільки завгодно говорити зараз про адмінресурс і адмінможливості. Але я хочу зараз наголосити на іншій небезпеці – це сповідування владою так званої теорії державного популізму. «Ми і лише ми можемо представляти дійсний народ» – так говорить наша монобільшість. Поляризація суспільства для них не є проблемою. Це для них лише спосіб утримання влади», – сказав Михайло Забродський.

За його словами, нинішня влада опирається на менш активну більшість у соцмережах і в першу чергу у засобах масової інформації, використовує гасла, які мало чим відрізняються від минулих президентської і парламентської кампаній. Влада вміло використовує спекуляцій на тему «війна-мир», вихваляється вкраденими успіхами у розбудові інфраструктури – так зване «Велике будівництво», основа якого була закладена ще при попередній владній команді.

«Ось такий набір прийомів, який вони широко використовують для того, щоб задовольнити прагнення тієї частини електорату, на який вони спираються», – наголосив він.

«Конфлікт у суспільстві будь-якої природи дуже корисний для діючої влади, доки їм вдається його використовувати для того, щоб утримувати цю саму владу», – додав депутат.

«В таких складних умовах працювати вкрай не просто, але це ні в якому разі не може говорити про те, що потрібно відмовитись від боротьби. І ми будемо розмовляти з людьми. Будемо говорити, що готові бути там, де зараз проходить передній край політичного протистояння. Про те, що ми готові працювати там, де саме зараз потрібно нашій країні. Говорити про те, що якщо нам довірять свої голоси і ми отримаємо більшість в регіонах, ми готові скласти свої мандати і очолити місцеві органи влади. Ми будемо переконувати, що до влади в регіонах мають прийти люди, які знають ціну державності. Ті, хто знають не лише як захистити державу, а й знають як будувати і знають як створювати», – зазначив він.

Водночас депутат наголосив, що «Європейська Солідарність» готова до дискусії з політичними опонентами: «Ми готові розмовляти з нашими опонентами і в першу чергу з правлячою партією, але не мовою «зелених популістів». Ми готові ставити гострі питання політичного життя і господарювання в регіонах».

«Ми згодні протягнути руку нашим партнерам і однодумцям. Ми будемо співпрацювати з усіма, для кого близька наша державницька позиція і наші цінності. Але ми з вами ніколи не станемо суб’єктами брудних політичних оборудок і будь-яких так званих договорняків», – підсумував він.