Олександр Погребиський: позиція «поза політикою» роз’їдає найактивнішу частину суспільства, саме так Україна втратила частину своєї землі

Учасники війни на Донбасі не можуть стояти осторонь політичних процесів, бо саме цього добиваються зовнішні і внутрішні вороги. Про це сказав учасник війни проти російської агресії Олександр Погребиський під час свого виступу на з’їзді партії «Європейська Солідарність».

«Для мене дуже важливим на даному етапі формування сильної української держави є політика. Кожен український учасник війни, яких ми називаємо ветеранами, має чітко розуміти причини та наслідки. Кожен учасник війни з РФ, а їх у нас близько 400 тис, після повернення до мирного життя має звертати першочергову увагу на те, що наслідки ганебного поняття «вне политики» продовжують впливати на українське суспільство. На жаль, це ганебне явище почало роз’їдати найактивнішу і найвідповідальнішу частину українського суспільства, а саме учасників війни. Саме вони мають чітко розуміти, що поборовши причини, нам не треба буде йти і боротися з наслідками в окопах. Саме причини незвертання уваги і неформування української політики захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності відібрали в нас Крим, частину Донбасу та Луганської області», – сказав Погребиський.

«Невже ми настільки сліпі, що не можемо зрозуміти прості алгоритми політичних процесів? Думаю, що ні. Мої побратими, які сьогодні перебувають тут, будуть боротися з цим ганебним явищем, яке нам насаджує РФ через своїх агентів впливу. Ми всі добре пам’ятаємо майдани без політики, а тепер вже дійшли до ветеранів без політики. Але я хочу сказати, що цього не буде, ми знайдемо безліч вагомих аргументів на противагу цим ганебним явищам. Це я вам обіцяю», – запевнив учасник АТО.

Олександр Погребиський зазначив: «Чинна влада пропонувала нам подивитися на історію України через попурі, «шльопки», я пропоную дивитися на історію української державності через призму формування української армії, бо українська держава має свою силу тоді, коли вона демонструє, що вміє захищатися. Наше попурі складається з воєнних пісень та маршів».