Проєвропейські політичні сили і рухи мають об’єднуватися, а не шукати поміж себе ворогів – координаторка «Голосу» з Полтави Юлія Городчаніна приєдналась до команди Порошенка

«Європейська Солідарність» – найпотужніша проєвропейська політична сила в Україні, яка чітко і послідовно займає позицію щодо захисту українського суверенітету, кордонів і цілісності держави та закінчення російсько-української війни перемогою, а не капітуляцією. Ця партія знає як розвивати місцеві громади та на повну використати потенціал децентралізації для цього.

Про це сказала голова громадської організації «Нова Полтава» Юлія Городчаніна на з`їзді партії «Європейська Солідарність».

«Я прийшла в політику з неурядового середовища і є головою головою громадської організації, яка опікується проектами з розвитку ОСББ, впровадженням енергоефективних заходів, освітніми заходами, екологічними ініціативами. Також організація займається різноманітними електронними сервісами щодо покращення життя людей, скорочення дозвільних процедур», – розповіла вона.

«Коли напередодні місцевих виборів потрібно було обирати команду для мене це було з одного боку дуже складне питання, а з іншого боку дуже просте», – зазначила кандидатка.

Вона розповіла, що до того як приєдналася до команди «Європейської Солідарності», працювала координатором партії «Голос» у Полтавській області.

«Чому я тепер у «Європейській Солідарності»? Я вважаю, коли під загрозою державність України, всі українські, проєвропейські політичні сили і рухи мають об’єднуватися, а не шукати поміж себе ворогів. Якщо національно-патріотичні сили не об’єднаються і не згуртуються, Росія і проросійські сили в українській політиці знищать їх поодинці. Тому ми маємо збудувати дуже потужну коаліцію проукраїнських і проєвропейських сил на місцевих виборах», – сказала Юлія Городчаніна.

За її словами, сьогодні «Європейська Солідарність» – це найпотужніша проєвропейська політична сила в Україні.

«І на Полтавщині «Європейська Солідарність» насправді є єдиною політичною силою, яка чітко і послідовно має позицію щодо захисту українського суверенітету, наших кордонів і захисту України і закінчення російсько-української війни перемогою, а не капітуляцією», – підкреслила громадська діячка.

«Ми готові йти до людей, спілкуватися з ними, бо ми знаємо проблеми людей і знаємо потенціали наших громад. В нашій команді громадські активісти, волонтери, ветерани російсько-української війни, лідери думок, підприємці», – також додала вона.

«Реформа децентралізації дала багато можливостей для розвитку наших громад, але потрібна потужна команда, яка знає як ці потенціали реалізувати. І «Європейська Солідарність» має таку команду. Ми з вами енергійні, патріотичні, професійні і націлені на перемогу. І ця перемога обов’язково буде за нами», – наголосила Юлія Городчаніна.